Dodatkowo
Skill Group
Masz pytanie?
e-mail: hr@skillgroup.pl

KONGRES HR - LUDZIE I STRATEGIA - 2013

5 czerwca 2013, w warszawskim hotelu Golden Tulip odbył się:
I Ogólnopolski Kongres HR – Ludzie i Strategia –


Podczas tego wspaniałego wydarzenia przedstawiliśmy:
  • 10 eksperckich prelekcji
  • Interesujące case studies zdradzające tajemnice liderów
  • Gościliśmy blisko 150 uczestników Kongresu
  • Przygotowaliśmy 2h sesji networkingowych
Było to spotkanie specjalistów branży HR i wszystkich tych, którzy chcą udoskonalać oraz rozwijać swoje działy personalne w oparciu o najnowsze trendy świata HR oraz innowacyjne rozwiązania.


Wśród prelekcji szczególne zainteresowanie uczestników wzbudzili:Dr Michał Włodarczyk - podpowiedział jak dobrać członków dobrego i mocnego zespołu oraz jak sprawić aby stał się filarem prężnie działającej organizacji.Kinga Padzik - opowiedziała o praktycznym wykorzystaniu systemu ocen pracowniczych oraz o tym dlaczego niemożna zarządzać kompetencjami bez zarządzania wynikami.Agnieszka Bieniak - przedstawiła jak z sukcesem kształtować employer branding w wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz dlaczego tak ważne jest budowanie zaangażowania pracowników.


Tomasz Krzywicki - zdradził sposoby na skuteczne wykorzystanie najnowszych narzędzi w budowaniu wizerunku oraz jak za ich pomocą wyróżnić się na tle innych firm.


Andrzej Borczyk - który za pomocą wielu przykładów zdradził uczestnikom sekret drogi do sukcesu działu HR w Microsoft Polska oraz jak to się stało, że pracownicy uważają firmę za najlepszego pracodawcę na rynku polskim i europejskim.Małgorzata Regulska - Cieślak - przedstawiała uczestnikom Kongresu przegląd prawny opowiadając o najnowszych zmianach oraz o projektach zmian przepisów prawa pracy.W czasie przerw uczestnicy Kongresu chętnie i śmiało korzystali z możliwości zadawania indywidualnych pytań ekspertom oraz kącika porad prawnych a prelegenci równie chętnie oddawali się dyskusją.

Zarówno w Sali konferencyjnej, jak i w kuluarach trwały liczne rozmowy oraz wymiana doświadczeń i wrażeń z poszczególnych prelekcji.

Przy tego typu wydarzeniach czas zawsze szybko mija – niestety.

Na szczęście II Ogólnopolski Kongres HR – Ludzie i Strategia – już za rok ale mamy nadzieje spotkać się z Państwem już wkrótce - szczegóły już niebawem.

Za sukces Kongresu chcielibyśmy również szczególnie bardzo serdecznie podziękować naszym Partnerom – firmie Talfit, która dostarcza intuicyjne i praktyczne narzędzia do wsparcia procesów rekrutacyjnych i zarządzania talentami (www.talfit.pl) oraz firmie BNI, która poprowadziła sesję networkingowe.

Pozdrawiamy,

Zespół Skill Group

Podczas Kongresu współpracowaliśmy z: